pi-band_new_fullW czwartek, 8 grudnia o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się koncert  z okazji 25-lecia pracy scenicznej Wojtka Pilichowskiego. Bilety w cenie: 40 zł przedsprzedaż /60 zł w dniu koncertu/VIP 70 zł – miejsce siedzące blisko sceny + drink niespodzianka od Szefa Baru.

Wojtek Pilichowski: basista, kompozytor, aranżer. Pierwszy solo album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wyszło 14 solowych albumów, w tym 3 koncertowe, także jako DVD. Łączny nakład wszystkich płyt przekroczył 100.000 egz. Od początku swojej pracy jako muzyk, Wojtek gra również w projektach innych artystów. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, a ich łączny nakład to ponad 6 milionów egzemplarzy. Od wielu lat jest zapraszany na całym świecie  na wszystkie naważniejsze festiwale, w tym Bass Player Live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami. W sumie 16 razy uznano go za najlepszego polskiego basistę.

Wojtek jest liderem dwóch własnych projektów: Pilichowski Band i Pilichowski Quartet. Jest autorem 2 podręczników nauki gry na gitarze basowej oraz jednej szkoły dvd.  Jest zapraszany na kursy i wykłady na całym świecie. W 2015 roku ukazał się album “Electro Step”, który jest rewolucyjnym połączeniem fusion jazz z muzyką electro, a w 2016 płyta „Early Tapes“ zawierająca niepublikowane dotąd na CD kompozycje z lat 1992 –1994. Wiele z kompozycji Wojtka jest wykonywanych przez muzyków na całym świecie.

Skład zespołu: Wojtek Pilichowski – bass guitar, Wojtek Olszak – keyboards, Tomasz Machański – drum, Michał Trzpioła – guitars, Adrian Latosiewicz – keyboards i Kasia Stanek – vocal.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
paluch
Paluch w Lordi’s
17. urodziny Dreadsquad w DOMu
IMG_7048
Koncerty w Łodzi – luty 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*