Wojtek Justyna TreeOh! feat. Poliana Vieira w Lokalu

wojtekjustynaW czwartek, 13 lipca o godz. 20 w Lokalu wystąpi formacja Wojtek Justyna TreeOh!, której towarzyszyć będzie Poliana Vieira.

Jazz na funkowym gruncie, czyli dynamiczne połączenie nowoczesnych jazzowych nurtów i funkowego groove’u w wykonaniu międzynarodowego zespołu Wojtek Justyna TreeOh! z Holandii. Instrumentaliści grają ekspresyjne kompozycje swego lidera o porywającej rytmice i intrygujących melodiach, od lat koncertują w różnych częściach Europy.

Podczas tegorocznej letniej trasy koncertowej z zespołem jako gość specjalny wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii. W jej wielobarwnej muzyce słychać elementy R’n’B, portugalskiego fado i muzyki world charakterystycznej dla Wysp Zielonego Przylądka, skąd wywodzą się jej korzenie.

Wojtek Justyna TreeOh! i Poliana Vieira zaprezentują specjalnie przygotowanym programie, na który złożą się kompozycje Wojtka, utwory napisane wspólnie z Polianą oraz jej autorskie piosenki. Ich koncerty nasycone pełną temperamentu muzyką, wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym, dostarczą niezwykłych wrażeń. Spontaniczna interakcja zespołu i wokalistki oraz otwarty kontakt artystów z publicznością nadają niepowtarzalny klimat ich występom, które na długo pozostają w pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *