cejrowskiWe wtorek, 13 października o godz. 19 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się spotkanie z Wojciechem Cejrowskim. Bilety kosztują 65 zł.

Wojciech Cejrowski od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był już w 40 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonie. Jak twierdzi cel przyświeca mu jeden podróżuje, aby ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cejrowski bezsprzecznie posiada wielką osobowość. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. Trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.

W najnowszym programie ALE MEKSYK  prowadzonym w stylu stand-up comedy, WC z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

Kolejny raz Cejrowski pojawi się w Teatrze Lutnia 6 listopada br.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
See Bloggers Łódź w ten weekend
clothes
Clothes OFF – Targi Młodych Projektantów II Edycja
Jemy w Łodzi Burger Fest 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*