wlodiLegenda polskiego hip-hopu w pierwszy weekend nowego roku zagości w łódzkim Bagdad Cafe. Bilety kosztują 20/25 zł.

9 stycznia odbędzie się premierowy koncert promujący nową płytę Włodiego „Wszystko z dymem”. Premiera sklepowa odbyła się 19 września 2014 roku, płyta została wydana nakładem Step Records. Krążek po niecałym tygodniu od ukazania się zbiera doskonałe recenzje, przez wielu okrzyknięty został płytą roku. Oprócz numerów z nowej płyty na pewno usłyszymy klasyki z dyskografii Włodiego. Przed koncertem Włodiego usłyszymy łódzki Hip hop z najwyższej półki,ludzi którzy łódzką scenę tworzą już ponad dekadę:

Mekka – łódzki skład, którego początki sięgają 2004 roku, kiedy to wydali płytę 'RIFA SIEPRE”.Po pewnym czasie i zmianach w składzie Mekka powróciła w tym roku z EP’ką ” INDEPENDENT MuziC”. Prace nad nowym materiałem trwają, więc Ci co czekają na nowe rzeczy na pewno się na tej imprezie nie zawiodą.

Kliford – Tabasko Nagrania, reprezentant kolektywu ENTEKA oraz współtwórca projektu BROKLIN. 6 listopada 2014 roku, na polskim rynku pojawiła się solowa produkcja Kliforda pt: „FILM”. Świeży materiał filmowych opowieści, będziecie mogli sprawdzić już na nadchodzącym koncercie, jak również na nim zakupić album FILM LP.

Cień – Reprezentant składu Mekka i IndependenT MuziC Group. Obecnie kończy prace nad solowym mixtapem ” W Cieniu Samego Siebie”, którego premiera planowana jest na koniec grudnia, a na żywo ten materiał po raz pierwszy będziecie mogli usłyszeć właśnie na tym koncercie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tapas Music Festival: MajLo
DSC_1580_copy
Pasaż(e) Sztuki – Janusz Radek
kuban
Kuban w Lordi’s

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*