PS_Plakat_A3_2410Masz poczucie, że o siebie dbasz. A czy panujesz również nad tym jakie robisz pierwsze wrażenie i jak odbierają cię inni? Zaprojektuj siebie, a wszystko będziesz miała pod kontrolą.

Zacznij od najprostszej rzeczy. Wpisz swoje imię i nazwisko do przeglądarki. Zobacz powiązane ze sobą obrazy, zdaj sobie sprawę jak odbierają cię nieznajomi użytkownicy facebooka, czego można się o tobie dowiedzieć. Nie krytykuj, nie oceniaj. Doceń to, co wartościowe, zmień to, co ci się nie podoba. Może odświeżenie metryczki na linkedinie albo nowe zaplanowane zdjęcie profilowe od razu doda ci profesjonalizmu.

Zastanów się co się dzieje, gdy podbierasz telefon, jak przebiega rozmowa z tobą. Głos jest piskliwy, czy raczej niski, mówisz dużo i szybko, czy wręcz bardzo mało? Jak byś odebrała takiego rozmówcę? Nagraj się na swoją pocztę głosową i posłuchaj wibracji własnego głosu. Hmm, może trzeba coś przećwiczyć, albo zmienić?

A jak wypadasz w kontakcie bezpośrednim? Albo w przemówieniach publicznych? Każda z nas chce panować nad stresem i wypaść najlepiej. Ale czy faktycznie zawsze tak jest? Skup się, zobacz dlaczego nie masz pełnej satysfakcji z takich sytuacji. Być może w takim momencie wystarczy drobna myśl, przedmiot-symbol, który na chwilę oderwie cię od sytuacji i pozwoli cieszyć się spotkaniem z kimś nowym, zamiast przerażać cię problemami „co oni o mnie pomyślą?”, „jak wypadłam?”.

A może czujesz, że taka samodzielna praca domowa to zdecydowanie za dużo na twoją i tak już mocno zajętą głowę? Nic prostrzego – zrób sobie prezent, zapisz sie na szkolenie. W końcu od czego są specjaliści. Coaching jest nie tylko modny, ale pomaga oszczędzić twój czas oraz szybko i efektywnie osiągnąć oczekiwane rezultaty. Wszystkie powyższe zagadnienia podejmuje łódzkie szkolenie „Projektowanie siebie, czyli kobieta w biznesie”. To może być dla ciebie idealna droga na skróty, by poczuć się lepiej w skórze biznes woman.

Informacje i zapisy: https://www.facebook.com/events/891555684232803/906466392741732/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
CALA_LODZ_TANCZY_FOLK
V Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych „Folkowe Inspiracje”
ldzvideo
LDZvideo – przestrzeń kultury
46. Łódzki Port Gier

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*