kiermaszksiezymlynKsięży Młyn zaprasza na ostatni w tym roku niedzielny Gwiazdkowy Kiermasz. Będzie muzycznie i piknikowo, z atrakcjami dla małych i całkiem dużych dzieci. Pyszne jedzenie, ciekawe spotkania, dobra muzyka, wszystko w jedynej w swoim rodzaju scenerii. Szczególnie serdecznie zaproszeni są najmłodsi – tym razem impreza przede wszystkim jest dla Was!

W programie:

12:00-15:00 Bajki filozoficzne z serii „Muchomor – Filozofia” przybliżą aktorzy Teatru Pinokio

Teatr Pinokio zaprasza na warsztaty, podczas których będziemy mieli okazję zamienić się w prawdziwych filozofów. Przekonamy się, jak wspaniałą zabawą może stać się rozmowa oraz że filozofia jest naprawdę dla wszystkich – dla dzieci i dla dorosłych.
Czytaniu towarzyszyć będą warsztaty tematyczne. Podczas spotkania podejmiemy próbę analizy filozoficznej „ciszy”. W jakich sytuacjach cisza jest cenna i potrzebna? W których momentach pojawia się dźwięk i czym jest, czy tylko opozycją ciszy?

Po warsztatach zapraszamy na wystawę współczesnej ilustracji dziecięcej. Będzie można zobaczyć prace Marty Ignerskiej, Oli Płocińskiej-Woldańskiej i Małgorzaty Gurowskiej.

12:00-15:00 dekorowanie i tworzenie ozdób świątecznych oraz świątecznych pierników a także zabawy z Mikołajami z Baby Club Cafe

14:00 Jasełka w wykonaniu dzieci z klasy II C Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SWAP, Showroom i koncert w Konkrecie
Plakat_Witaj_w_domu_Milordzie
Witaj w domu, Milordzie! – wygraj rok mieszkania w Łodzi za darmo!
plakatmaly
Piknik Powitanie Jesieni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*