argus2 maja o godz. 20 w Klubie Wytwórnia wystąpi legendarna grupa Wishbone Ash. Bilety (miejsca stojące) kosztują:: 90 zł z kartą klubu Wytwórnia, 100 zł bez karty klubu Wytwórnia.

Przez ponad 30 lat angielski Wishbone Ash był uznawany za jeden z najlepszych zespołów jakie kiedykolwiek pojawiły się na scenie. Formacja zaliczana jest do przedstawicieli rocka progresywnego i hard rocka jest obecna na koncertowych scenach świata od lat 70. W tym okresie zespół wydał ponad dwadzieścia albumów studyjnych, kilkanaście koncertowych oraz zdobył grupę wiernych fanów na całym świecie.

Dziś, 40 lat od debiutu, zespół ponownie zdobywa świat. Ich brzmienie próbowało naśladować wielu, jednak nikomu się to nie udało. Wishbone Ash zdobył szerokie uznanie organizując niezliczoną ilość tras koncertowych. Zespół odnosił także niemniejsze sukcesy studyjne – ich kultowa płyta Argus z 1972 roku została sprzedana w multimilionowym nakładzie! Ostatnio zespół wydał live DVD z zapisem show z okazji 40. rocznicy, które odbyło się w London’s Shepherds Bush Empire Theatre.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rod_Stewart
Rod Stewart przyleci do Łodzi z żoną i dziećmi
profilowe
Bronx Hip Hop Festival 2016
MU w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*