W podwórku przy Piotrkowskiej 88, znanym m.in. z oryginalnego klubu dla miłośników winyli, zadomowił się nowy lokal gastronomiczny. W tą sobotę, 22 maja łodzianie będą mogli przenieść się do szalonych lat 60. i 70. za sprawą Wish Sandwich, którego patronami są Blues Brothers, a szefem znany łódzkim smakoszom Tomasz Ojrzyński. Pan Tomasz pracował między innymi w Galicji oraz Las Tablas w Łodzi, a doświadczenie zdobywał w GastroBarze hotelu Hilton w Warszawie. Teraz przyszedł czas na samodzielne prowadzenie lokalu, w którym jednocześnie jest szefem kuchni. Wish Sandwich to miejsce odpowiednie na każdą porę dnia, połączenie baru i kawiarni z bogatym menu z daniami i przekąskami kuchni amerykańskiej.

Oferta Wish’a to istny tygiel smaków, ale przede wszystkim sandwiche w różnych wersjach, ale też przystawki: empanady, krewetki oraz frytki, sałatki. Składniki przygotowywane są w większości przez samego szefa kuchni, m.in. mięso wędzone jest i przyprawiane na miejscu. W ciągu dnia napić się tu można świeżo mielonej kawy z łódzkiej palarni, a wieczorem rozsmakować w bardzo szerokiej ofercie napojów wyskokowych. Wszystko we wnętrzach nawiązujących do stylu amerykańskich klubów muzycznych z lat 60., w których królował rhythm’n’blues dobiegający z szaf grających. 

W sobotę o godz. 14.00 odbędzie się wielkie otwarcie ogródka, oczywiście w klimacie blues brothers, którzy widnieją na muralu zdobiącym wejście. Z głośnika poleci taneczna muzyka, a w podwórku i na Piotrkowskiej podziwiać będzie można samochodowe klasyki z lat 60. i 70., m. in. cadillaki i nie tylko, ponieważ przez cały weekend będzie trwać mini zlot Łódzkich Amcarów.

/fot www.lodz.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9449
Insekt – nowy bar na Piotrkowskiej (foto)
20082012_037
Różowe Okulary (wideo)
OFF_Spoldzielnia_logo
Poznaj Spółdzielnię pełną smaków!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*