Skubas_fot.Anna_TomczynskaW czwartek, 23 maja o godz. 20 w Pubie Biblioteka rozpocznie się koncert Skubas unplugged. Bilety kosztują: 9,99 zł – z karnetem „Wino-Granie”, 17,77 zł bez karnetu.

Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

11 września 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa „Wilczełyko”. Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Artysta w nominowanych w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki 2013debiut roku i najlepszy utwór. Skład: Skubas –  wokal, gitara, Filip Jurczyszyn/Maciej Starnawski – –  wokal, gitara

Z okazji czwartkowego koncertu Skubasa w Łodzi (Pub Biblioteka) mamy dla pierwszych 20 osób, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie http://wino-granie.pl/karnet.htmlna hasło: plaster łódzki, całoroczny imienny Karnet uprawniający do zniżek na koncerty i wydarzenia sygnowane marką „Wino-Granie” oraz co miesiąc do zakupu butelki dobrego wina w atrakcyjnej cenie – 20 zł. Więcej informacji na stronie i na: http://www.facebook.com/WinoGranie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Pikantni w Teatrze Jaracza (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Bilet na księżyc w Sukcesji (zakończony)
Mikromusic w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*