gdask_dwiga_muz_20120813_1584195513

15 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się kolejne Wino-Granie. Tym razem z udziałem Pauliny Przybysz unplugged. Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 30 zł dla klubowiczów Wino-Grania, z kartą klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 40 zł – bez.

Paulina Przybysz, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, znana z projektów Sistars, Pinnawela, Rita Pax i Archeo, odwiedzi Wytwórnię 15 marca. Na koncercie z cyklu Wino-Granie usłyszymy piosenki, które nagrywała od początku muzycznej działalności.

Przy Łąkowej 29 wybrzmi m.in. „Siła sióstr”, „AEIOU”, Pinnawelowe „Renesoul” i „Soulahili”; tego dnia można się także spodziewać cytatów z materiału zespołu Rita Pax. Goście Wytwórni będą mieli szansę usłyszeć niepublikowane dotąd, napisane kilka dni przed występem piosenki. Wokalistka na nowo zaaranżuje także ulubione utwory innych artystów.

Paulina Przybysz zaserwuje nam odrobinę elektroniki i dużą dawkę ciepłego soulu. Artystce będzie towarzyszył pianista Marek Pędziwiatr (Night Mark Electric Trio, Archeo, Electro-Acustic Beat Sessions).

„Wino-Granie” to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win.  W Wytwórni zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Szpaku w Teatrze Club
thecorpse
The Corpse i Terrordome w Stereo Krogs
Analogowe retro i digitalna aktualność. Syntezatorowe duety z USA w klubie DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*