mikromusic_20141123_1244987245W sobotę, 28 lutego o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się kolejna odsłona Wino-Grania. Na scenie pojawi się Mikromusic Acoustic Trio. Bilety kosztują: 25/30 zł.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Mikromusic”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (27 lutego), o godz. 10 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lukasz.t… i bkr…

Mikromusic Acoustic Trio to część projektu Mikromusic. Trio tworzą Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński oraz Robert Szydło. Podczas kameralnej odsłony koncertu Mikromusic usłyszymy trzy akustyczne instrumenty: gitarę ukulele oraz kontrabasik poziomy. Ta wrocławska formacja przy pomocy wyjątkowego talentu i oryginalnych aranżacji tworzy niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością. Dlatego jesteśmy przekonani, że wino-graniowe wieczory będą tymi, na które od dawna czekamy…

Wino-Granie to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. A poprzez kameralną, siestową i akustyczna forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci. Podczas nowego sezonu 2015, zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gielda
Giełda Kolekcjonerska (zakończony)
halo_A3_1_-1
Halokultura – marzec 2017 (zakończony)
detoxny1
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*