majakomanW piątek, 14 listopada o godz. 20 w Wytwórni, w ramach projektu Wino-granie, wystąpi Maja Koman Unplugged. Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 20 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 25 zł bez.

Zapraszamy na kolejną koncertową odsłonę Wino-Grania w Wytwórni. Kameralna, siestowa i akustyczna forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci.

Maja Koman | Unplugged otworzy w Łodzi nowy sezon Wino-Grania już 14 listopada. Artystce, śpiewającej i grającej na ukulele, towarzyszyć będzie Piotr Masternak (kontrabas). Oboje mieliśmy okazję oglądać na antenie TVN w muzycznym talent show „Mam Talent!”.

Maja Koman, multimedialna artystka z Poznania, nazywana jest „kobietą o wielu twarzach” oraz „szatanem o anielskim głosie”. Komponuje, śpiewa, pisze. Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami – również jej autorstwa. Tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją, czego wynikiem jest jej debiutancka płyta.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Joda i Kabe w TU
czwarte
Jachna+Wójciński i Maćkowiak solo w Fabryce Sztuki
rockowanie
DrGree, Sabotage i Amberstone w ŁDK

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*