Wino-Granie: Krzysztof Zalewski (zakończony)

zalewski_20141113_1621407346W sobotę, 20 lutego o godz. 20 w Klubie Wytwórnia, w ramach cyklu Wino-Granie, wystąpi Krzysztof Zalewski. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Zalewski”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 19 lutego o godz. 11, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od  tarnows… slawek.glu…

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Krzysztof Zalewski (Zalef), jeden z najlepszych wokalistów w Polsce, multiinstrumentalista, autor, kompozytor, zwycięzca „Idola”, w którym Brodka widzi „niezwykle utalentowaną torpedę”, przyjedzie do Wytwórni  z programem Zalewski Solo Act – wystąpi w solowej odsłonie, którą sam nazywa cyrkiem Zalewski… W Wytwórni usłyszymy gitarę, bębny, klawisze, loopery i oczywiście wyjątkowy wokal Krzysztofa Zalewskiego.

W 2003 roku wygrał drugą edycję polskiego Idola. Miał wtedy 19 lat. W 2004 roku wydał debiutancki album – „Pistolet”. Potem, jak mówią, „zniknął”. Jednak tak naprawdę cały czas był na scenie, szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia. Grał w tym czasie nieustająco z Nosowską i przez trzy lata z zespołem HEY, koncertuje z Brodką, współtworzy jazzowo-eksperymentalną grupę Japoto; udziela się także w zespole Muchy. Nowa płyta  „Zelig” zawiera 10 piosenek utrzymanych w klimacie Bowie / Eno. Album jest swego rodzaju pamiętnikiem Zalefa z ostatniej dekady.

Wino-Granie to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Kameralna, siestowa forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić wydarzenie wyjątkowym i niepowtarzalnym. Podczas nowego sezonu 2016 zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *