Kari_Amiriam_Foto_Zuza_KrajewskaBartek_Wieczorek_LAF_mini1W czwartek, 25 października w Affogato (Piotrkowska 90) kolejna odsłona cyklu Wino-Granie. Wystąpi Kari Amirian. bilety: 35 zł, dla posiadaczy karnetu: 20 zł.

Mamy dla Was 20 karnetów, upoważniających do zniżek na wydarzenia Wino-Graniowe. Z karnetem koncert 20 zł (a nie 35). Wystarczy, ze napiszecie na konkurs@plasterlodzki.pl prośbę o taki karnet. W tytule maila wpiszcie „Wino-Granie”. Karnety otrzyma dwadzieścia pierwszych zgłoszeń – zabawę zakończymy 24 października o godz. 23 lub do wyczerpania zaproszeń.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy przygotowali specjalną niespodziankę. Dla pierwszych 30 osób, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie http://wino-granie.pl/karnet.html na hasło: plaster łódzki, rozdadzą karnety uprawniające co miesiąc do zakupu czterech lampek wina w symbolicznej cenie 2 zł za 100 ml oraz do zniżek na koncerty i inne wydarzenia sygnowane marką „Wino-Granie”. Więcej informacji na: www.wino-granie.pl oraz na facebooku: http://www.facebook.com/WinoGranie.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Kari Amirian jest młodą polską wokalistką, kompozytorką i producentką, uznaną przez dziennikarzy i słuchaczy jednym z najciekawszych debiutów 2011 roku. Polska odpowiedź na wokalistki z północy. Uznawana za eksperymentatorkę – lubi mieszać, łączyć i obserwować, co powstanie z zestawienia akustycznych i elektronicznych brzmień

Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Na jej pierwszym albumie „Daddy Says I’m Special” znalazło się 12 utworów w klimacie przywodzącym na myśl chłodną, melancholijną muzykę skandynawskich artystek, takich jak Stina Nordenstam, Björk czy Lykke Li.  Amirian w dojrzały, oryginalny sposób łączy elementy indi-popu, muzyki akustycznej i eksperymentalnej. Sama czuwa nad procesem powstawania płyty, począwszy od etapu kompozycji, realizacji, jak i produkcji nagrań.

/fot. mat.pras.Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek // LAF Management

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2017 (zakończony)
Moto Weteran Bazar – styczeń 2019 (zakończony)
paprocki_brzozowski_Marcin_Tyszka
Galeria Mody – Paprocki i Brzozowski zapraszają (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*