President Bongo w DOMu (zakończony)

presidentbongoZapraszamy na pierwszą elektroniczną imprezę społeczności Williamsburg. Na sam początek organizatorzy postanowili zaprosić czołową postać alternatywnej sceny elektronicznej. Artysta który współtworzył zespół GusGus, mowa tu oczywiście o President Bongo, czyli producencie o wielu twarzach, który przyjedzie do Łodzi zaprezentować swój nowy solowy album „Serengeti”. Impreza rozpocznie się 10 listopada o godz. 22 w Klubie DOM.

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bongo”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Zaproszenia otrzymają trzy pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 8 listopada, o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od aleksandramr… kingakr… mellow..

Czym jest Williamsburg? Przede wszystkim jest to społeczność której głównym celem jest nieszablonowa realizacja koncertów i eventów elektronicznych oraz wspieranie działań artystycznych i kulturalnych. Nazwa projektu została zainspirowana od artystycznej dzielnicy Nowego Yorku.
 
Main Act:
PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus / Islandia)
 
Support:
Sept(Voxnox Rec/Warszawa)
Lukee(Łódź)
Buhhaj(Łódź)
 
Info:
Klub DOM
10.11.2015 – 22:00
Bilety:
I Pula – 21 PLN
biletomat.pl/imprezy/williamsburg-presents-president-bongo-gluteus-maximus-gusgus-2972/


PRESIDENT BONGO ( Gluteus Maximus / GusGus / Islandia) Stephan Stephensen, znany również jako President Bongo, ma wiele wcieleń, lecz najbardziej lubi określać siebie jako ‘rzeźbiarza emocji’. Określenie to bardzo do niego pasuje: przez cały okres swojej znamienitej kariery Bongo zbudował, obrobił, ukształtował i przebudował rzeczywistość w taki sposób, że udało mu się poruszyć sferę emocjonalną tysięcy ludzi, przez co znacząco poprawił jakość oraz harmonię ich życia. President Bongo zaczął doskonalić swoje umiejętności jako jeden z założycieli wiodącego zespołu muzyki elektronicznej jakim jest GusGus, i który od roku powstania – 1995 – wciąż pnie się w górę. W miarę ewolucji GusGus’a, Bongo wciąż pozostawał kluczowym członkiem zespołu, mając nieprzeliczalny wkład w nieustannie rosnący sukces kapeli, między innymi w takich dziedzinach jak design, film, fotografia, a także śpiew, songwriting i produkcja muzyczna. Wydanie swojego pierwszego solowego albumu President Bongo zaplanował na rok 2015, a jego tytuł to „Serengeti”. Prowadzi on również swój punkt sprzedaży w Gluteus Maximus & Adsr. Glueteus Maximus to projekt, w którym Bongo oraz jego kolaborator Dj Margeir analizują granice, które istnieją między muzyką, podnoszeniem ciężarów i fizycznym wyrazem artystycznym. Fizyczność jest nieodłącznym elementem pracy Bongo’a. Jako zapalony sportowiec, regularnie uprawia trekking na opuszczonych, niebezpiecznych i okrutnie pięknych wyżynach swojej rodzinnej Islandii. Rozwinął się również u niego obsesyjny pociąg do oceanów, które, gdy tylko pozwala mu na to czas, przemierza na pokładach żaglowców. Adsr najlepiej można opisać jako eksperymentalną platformę dla idei, które z łatwością mogłyby działać jako jednostki, jednak jest też postrzegana jako nieustanna podróż. Można tu być świadkiem narodzin wielu pomysłów, które zostały rozwinięte i przekształcone w inne projekty. President Bongo jest również właścicielem oraz prowadzącym wytwórni Radio Bongo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *