pokebranieCzy jest ktoś kto jeszcze nie słyszał o Pokemon Go? Gra podbiła serca milionów użytkowników na świecie, jeszcze przed jej premierą. Miasta wypełniły się graczami, biegającymi w poszukiwaniu pokemonów. W najbliższą sobotę, 13 sierpnia, w godz. 16-19 na terenie Parku im. J. Piłsudskiego (zwanego popularnie „parkiem na Zdrowiu”), odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, pozwalające w niezwykły sposób przenieść zabawę ze świata wirtualnego w rzeczywisty.

WIELKIE POKEBRANIE W ŁODZI to zabawa dla wszystkich – dorosłych i dzieci. Nasza gra polega na wyszukiwaniu i kompletowaniu figurek wydrukowanych na drukarkach 3D. Przygotowaliśmy dla Was łącznie 84 postaci – 66 podstawowych i 16 specjalnych. Figurki są niewielkie (mają po kilka centymetrów wysokości), dlatego to zadanie dla wytrawnych poszukiwaczy. Każda figurka, którą znajdziesz podczas Pokebrania należy do  Ciebie.

Jak ich szukać? Możesz wykorzystać szósty zmysł, sokoli wzrok i instynkt tropiciela, albo skorzystać ze smartfona z dostępem do Internetu i czytnikiem QR kodów. W Parku zostaną rozmieszczone unikalne QR kody, pomagające szybciej zlokalizować kryjówki:
– przy QR kodzie znajduje się ukryta figurka
– po odczytaniu QR kodu za pomocą smartfona, otworzy się mapa, na której pojawią się współrzędne do kolejnego QR kodu, w pobliżu którego będą znajdowały się kolejne figurki
– UWAGA! znalezienie QR kodu to żadna gwarancja odszukania figurki! Na pewno tam była, ale może się okazać, że ktoś znalazł ją szybciej
–  pamiętaj, że figurki da się znaleźć również bez użycia QR kodu.

Dodatkowo w Parku znajdzie się jeden, wyjątkowy wydruk – blisko 20-centymetrowy Lapras.

Aby znaleźć Laprasa, należy zdobyć hasło do WiFi, które wskaże miejsce jego ukrycia. Hasło składa się z 6 liter znajdujących się pod każdym z głównych Pokemonów. Otrzymane sześcioliterowe słowo jest hasłem do WiFi (na stronie wydarzenia podana jest jego lokalizacja). Kiedy je odblokujesz, otrzymasz lokalizacje nagrody specjalnej. Uwaga! Może się zdarzyć, że ktoś znajdzie nagrodę przed Wami, i to nawet bez dokładnie określonych współrzędnych. Kto pierwszy ten lepszy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Targi Turystyczne „Na Styku Kultur” – Jedna impreza. Wiele możliwości
portgier
Łódzki Port Gier 36
pac
Progress Accountion Competition 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*