CH-R_Sukcesja_fot._Adrian_Gorski25 września 2015 roku odbędzie się otwarcie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Spektakularna architektura, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania  i przestrzeń przyjazna klientom, słowem pierwsze w Polsce Smart Public Place to Shop.

Sukcesja to jedno z najnowocześniejszych centrów handlowo-rozrywkowych  w Polsce, to miejsce przyjazne mieszkańcom i najemcom, łączące ciekawą architekturę, wspartą przez nowoczesne technologie z tradycją i historią miejsca, w którym została wzniesiona.

„Budowa Sukcesji to dla naszej spółki jeden z największych i najbardziej priorytetowych projektów.  W momencie kulminacyjnym na budowie pracowało około tysiąca osób reprezentujących podwykonawców  z całego kraju, co pokazuje skalę inwestycji. Jestem przekonany, że mieszkańcy Łodzi po zakończeniu projektu zyskają bardzo nowoczesne, bogate w atrakcje i po prostu sympatyczne miejsce do spędzania wolnego czasu.” – powiedział Jerzy Mirgos, Prezes Zarządu MIRBUD SA.

Obiekt stanowi mariaż nowatorskich trendów architektonicznych z elementami nawiązującymi do dawnych łódzkich fabryk. Połączenie wizji architekta i inwestora pozwoliło na realizację inwestycji na najwyższym, światowym poziomie o czym świadczy wyróżnienie prestiżową nagrodą European Property Awards w kategorii Retail Development for Poland.

„Gdy tworzyliśmy projekt Sukcesji, niezwykle zależało nam na tym, aby powstało miejsce przyjazne dla mieszkańców i otoczenia. Chcieliśmy zachować jak najwięcej odwołań do historii i charakteru Łodzi, tak by mieszkańcy mogli odczuć, że Sukcesja, to miejsce dedykowane dla nich i związane z miastem. Teraz jestem pewien, że taki efekt udało nam się osiągnąć. Zbudowaliśmy wyjątkowe centrum handlowe dostosowane do potrzeb łodzian. Co więcej jest to piękna budowla, wyróżniająca się designem i wpisująca w klimat miasta.” – mówi Krzysztof Apostolidis, Prezes Zarządu Fabryki Biznesu, inwestora Sukcesji.

/fot, mat.pras. – Adrian Górski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
noc_witojaska_w_zoo_20110625_1629699648
77 urodziny ZOO
urodziny-lodzi
Urodziny Łodzi 2013
zumbaparty
Zumba Party w Pasażu Schillera

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*