Sukcesja_wiz_m25 września o godzinie 10 Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja rozpocznie uroczyste świętowanie otwarcia, które potrwa do niedzieli 27 września. Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji wraz z licznymi akcjami promocyjnymi. To będzie weekend pełen emocji i pozytywnej energii! Piątek upłynie w rytmie muzyki, sobota zostanie postawiona „Do góry nogami”, a niedzielny obiad przygotujemy całymi rodzinami m.in. podczas live cookingu z Pascalem Brodnickim.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja już zachwyciło łodzian wyjątkowym designem, który z jednej strony dzięki ceglanej fasadzie nawiązuje do historii miasta, z drugiej odwołuje się do nowoczesności poprzez ażurową, białą instalację niczym koronkę okalającą budynek, pięknie podświetlaną w nocy. To miejsce w pełni ekologiczne, z nową i wyjątkową ofertą handlowo-rozrywkową, pełną takich atrakcji jak najnowocześniejsze w mieście kino Helios, które pomieści prawie 2 tysiące widzów, kręgielnię oraz klub fitness.

Łodzianie, ciekawi tego co odkryje przed nimi Sukcesja, od dawna czekają w napięciu na jej wielkie otwarcie. To nastąpi już 25 września i potrwa aż trzy dni, czyli cały weekend. Warto zarezerwować ten czas, by wraz z rodziną i przyjaciółmi wziąć udział licznych atrakcjach – każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by dostarczyć Gościom różnorodnej rozrywki i wspaniałych emocji. Podczas 3-dniowego uroczystego otwarcia Sukcesji na wszystkich będą czekać następujące atrakcje:

Piątek zostanie poświęcony muzyce. Od łagodnego soulu, poprzez porywający jazz, aż do energetycznego popu i funk popu poprowadzą Gości:

Bartek Grzanek – gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista V Edycji „MamTalent”. Bartek Grzanek debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country Colorado Band. Od 2000 roku jest liderem zespołu Tosteer (wcześniej TosterBand–laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce,w tym Rawa Blues Festival 2001).
Tap DJ –  artysta, który jako pierwszy na świecie proponuje połączenie tańca „który słychać” z nowoczesną technologią dźwięku, tzn. tworzenie muzyki dzięki elektronicznym butom midi.
Ola Skonieczna – studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Dwukrotnie nagrodzona na festiwalach piosenki aktorskiej w Koszalinie i w Bydgoszczy. Inspiruje się różnymi gatunkami muzyki rozrywkowej od jazzu i soulu do popu. Poprzez muzykę lubi dzielić się z nie tylko dźwiękami ale również emocjami, które stanowią dla niej istotny środek wyrazu.
Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak – to duet, który od kilku lat występuje na łódzkiej scenie muzycznej popularyzując muzykę jazzową. Wielokrotnie wspólnie koncertowali w licznych klubach, m.in. Klub Wytwórnia, Przechowalnia, Gniazdo Piratów, Klub Szafa, IrishPub czy Scenografia. Odnajdują się w wielu różnych gatunkach muzycznych, takich jak jazz, funk, soul czy też muzyka popularna. W ich repertuarze znaleźć można zarówno polskie kompozycje, jak i utwory światowej sławy twórców jazzowych. Agnieszka jest solistka Teatru Muzycznego w rock operze JesusChristSuperstar.
Steam Love – wokalista, instrumentalista oraz producent muzyczny i autor piosenek, który ma w swoim dorobku już nie jedno osiągnięcie. Jego projekt to energetyczne połączenie soul, funk i pop ze współczesnymi brzmieniami. W najnowszych kawałkach włączane są elementy trapowe.
Monika Kuszyńska – polska piosenkarka i autorka tekstów, była wokalistka zespołu Varius Manx, reprezentantka Polski podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Sobota będzie dniem pełnym emocji, których dostarczą Gościom różnorodne spektakle teatralne. Na scenie zobaczymy:
Teatr Do Góry Nogami (akrobata Kai Leclerc) – włoski akrobata cyrkowy kanadyjskiego pochodzenia. Od dzieciństwa pasjonował się akrobatyką, a jego autorski program Upside Down Show zapewnił mu występy na całym świecie. Teatr Do Góry Nogami to wyjątkowe przedstawienie, które odbędzie się po raz pierwszy w Polsce.
Teatr Ależ Gustawie! – Łódzka Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – Ależ Gustawie!  istnieje od 2011 r. Na co dzień związani z kulturą i sztuką. Pośród nich znajdują się zarówno aktorzy, jak i pasjonaci teatru, wszyscy pozytywnie usposobieni, kreatywni i chętni do działania.
Teatr California – Teatr California od kilku lat mieszka w Łódzkim Domu Kultury, w sali 323. Pała się opowiadaniem historii bez tematów tabu. Tworzą go ludzie z pasją i wiarą w lepszy świat. Na swoim koncie ma już kilkanaście spektakli i nagród.
Kony’ego – wyjątkowy pokaz ręcznie wykonanych pacynek. Konrad Czarkowski to półfinalista telewizyjnego show Mam Talent. Zyskał sławę nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii.
Pantomimę – grupa składająca się z pasjonatów sztuki mimicznej. Dzięki swoim umiejętnościom nie tylko umilą klientom czas w galerii, ale również przeprowadzą warsztaty dla dzieci.

Niedziela, ostatni dzień uroczystego otwarcia, to czas dla rodziny. Nic nie kojarzy się lepiej z rodziną, niż niedzielny wspólny obiad. Na stacji Live Cooking’u w Sukcesji odbędzie się pokaz kulinarny jednego z najlepszych szefów kuchni w Polsce, czyli Pascala Brodnickiego – znanego m.in.  z programu „Pascal Po Prostu Gotuj”. Mistrz kuchni podejmie także wyzwanie przygotowania dania inspirowanego Sukcesją. Poza mistrzowskim gotowaniem w wydaniu bardziej tradycyjnym zobaczymy także pokaz kuchni molekularnej, a dzieci będą mogły spędzić czas w kąciku plastycznym lub wziąć udział w warsztatach Małych Kucharzy.
Całe rodziny będą mogły także zawalczyć w konkursie o wycieczkę do Disneylandu! Wystarczy wykazać się wiedzą na temat Sukcesji oraz sprytem w poszukiwaniu wskazówek.
Każdego dnia Klienci będą mieli okazję wygrać gadżety z logotypem obiektu.
Godziny otwarcia CH-R Sukcesja – Poniedziałek – Sobota 10:00 – 22:00, Niedziela 10:00 – 21:00.

PIATEK 11.00-20.00

11:05-11:20 Animacja + konkursy
11:20-11:40
Bartek Grzanek
Gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista V Edycji „MamTalent”. Bartek Grzanek debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country Colorado Band. Od 2000 roku jest liderem zespołu Tosteer (wcześniej TosterBand–laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce,w tym Rawa Blues Festival 2001).
11:40-12:00 Animacja + konkursy
12:00-12:20
Tap DJ
Tap DJ to artysta, który jako pierwszy na świecie proponuje połączenie mtańca “który słychać” z nowoczesną technologią dźwięku, tzn. Tworzenie muzyki dzięki elektronicznym butom midi.
12:20-12:50 Animacja + konkursy
12:50-13:10
Ola Skonieczna
Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Dwukrotnie nagrodzona na festiwalach piosenki aktorskiej w Koszalinie i w Bydgoszczy. Inspiruje się różnymi gatunkami muzyki rozrywkowej od jazzu i soulu do popu. Poprzez muzykę lubi dzielić się z nie tylko dźwiękami ale również emocjami, które stanowią dla niej istotny środek wyrazu.
13:30-13:50
Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak to duet, który od kilku lat występuje na łódzkiej scenie muzycznej popularyzując muzykę jazzową. Wielokrotnie wspólnie koncertowali w licznych klubach, m.in. Klub Wytwórnia, Przechowalnia, Gniazdo Piratów, Klub Szafa, IrishPub czy Scenografia. Odnajdują się w wielu różnych gatunkach muzycznych, takich jak jazz, funk, soul czy też muzyka popularna. W ich repertuarze znaleźć można zarówno polskie kompozycje, jak i utwory światowej sławy twórców jazzowych. Agnieszka jest solistka Teatru Muzycznego w rock operze JesusChristSuperstar.
13:50-14:10 Animacja + konkursy
14:10-14:30 Tap DJ
14:30-14:50 Bartek Grzanek
14:50-15:10 Animacja + konkursy
15:25-15:40 Konkursy Rodzinne
15:40-16:00 Agnieszka Nastarowicz
16:00-16:15 Animacja + konkursy
16:15-16:35 Ola Skonieczna
16:35-16:45 Konkursy Rodzinne
16:45-17:00 Tap DJ
17:00-17:20 Bartek Grzanek
17:40-18:20
Steam Love
SteamLove to wokalista, instrumentalista oraz producent muzyczny i autor piosenek, który ma w swoim dorobku już nie jedno osiągnięcie. Jego projekt to energetyczne połączenie soul, funk i pop ze współczesnymi brzmieniami. W najnowszych kawałkach włączane są elementy trapowe. Zespół składa się ze znakomitych niesamowitych i bardzo sprawnych muzyków.
19:00-20:00 Monika Kuszyńska – koncert

SOBOTA 11.00-20.00

11:05-11:20 Animacja + konkursy
11:20-11:40
Kony
Wyjątkowy pokaz ręcznie wykonanych pacynek. Konrad Czarkowski to półfinalista telewizyjnego show Mam Talent. Zyskał sławę nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii.
11:40-12:00 Animacja + konkursy
12:00-12:20
Teatr Ależ Gustawie!
Łódzka Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – Ależ Gustawie! istnieje od 2011 r. Na co dzień związani z kulturą i sztuką. Pośród nich znajdują się zarówno aktorzy, jak i pasjonaci teatru, wszyscy pozytywnie usposobieni, kreatywni i chętni do działania.
12:20-12:50 Animacja + konkursy
12:50-13:10
Pantomima
Grupa składająca się z pasjonatów sztuki mimicznej. Dzięki swoim umiejętnościom nie tylko umilą klientom czas w galerii, ale również przeprowadzą warsztaty dla dzieci
13:30-13:50 Warsztaty Pantomima
13:50-14:10 Animacja + konkursy
14:10-14:30
Teatr Do Góry Nogami
Kai Leclerc
to włoski akrobata cyrkowy kanadyjskiego pochodzenia. Od dzieciństwa pasjonował się akrobatyką, a jego autorski program Upside Down Show zapewnił mu występy na całym świecie. Teatr Do Góry Nogami to wyjątkowe przedstawienie, które odbędzie się po raz pierwszy w Polsce.
14:50-15:10 Animacja+ konkursy
15:10-15:25
Grupa Eight
„Grupa Eight” to zespół twórców kultury działających od wielu lat w Polsce i za granicą. W naszych szeregach zrzeszamy aktorów, artystów cyrkowych, tancerzy, muzyków, performerów etc. Do każdego działania podchodzimy indywidulanie i profesjonalnie. „Grupa Eight” to nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży zdobyte w teatrach, ośrodkach kultury, podczas realizacji projektów interdyscyplinarnych, ale przede wszystkim ludzie, którzy z pełnym zaangażowaniem zajmują się organizacją szkoleń, warsztatów, imprez i eventów.
15:25-15:40 Kony
15:40-16:00 Teatr Ależ Gustawie!
16:00-16:15 Animacja + konkursy
16:15-16:35 Teatr Do Góry Nogami
Kai Leclerc
16:35-16:45 Konkursy Rodzinne
16:45-17:00 Grupa Eight
17:00-17:20 Pantomima
17:20-17:40 Kony
17:40-18:00 Grupa Eight
18:20-18:40 Animacja + konkursy
19:00-19:20 Teatr Ależ Gustawie!
19:20-19:40 Pantomima
19:40-20:00 Teatr Do Góry Nogami
Kai Leclerc

NIEDZIELA 11.00-20.00

12:00-12:20
Pokaz Kuchnia molekularna
13:00-15:00 Pascal
Brodnicki Stanowisko Live
Cooking Food Court
15:00-15:20
Pokaz Kuchnia molekularna
15:20-16:00
17:00-17:20
Pokaz Kuchnia molekularna
19:00-19:20
Pokaz Kuchnia molekularna

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
planszowki_w_BUL
Planszówki w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego
Śnieżna Kraina w Monopolis
DSC_8378_DxO
XXXII Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*