CzekoladawowWOW! Wielkie Otrzęsiny to coroczna impreza  skupiająca rzesze studentów. W tym roku już po raz szósty organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji.

Po raz pierwszy jednak w tej największej, klubowej imprezie wzięła udział Łódź. Do akcji włączyło się 15 klubów. Studenci mieli możliwość bawić się w klubach: Bagdad Cafe, Bedroom, Czekolada, Elektrownia RP, Fever, FooFoo Bar, Gossip, Jazzga, Kokoo, Lordi`s Club, Lumumbowo, Łódź Kaliska, Medyk, Stereo Crogs i Vanilla. Jeden bilet wymieniony tego wieczoru na nierozerwalną bransoletkę służył jako przepustka do świetnej zabawy w każdym z miejsc.

Każdy klub to inne muzyczne brzmienia- pasjonaci różnorodnych stylów mogli znaleźć coś dla siebie. Poza tym, organizatorzy przygotowali naprawdę wiele atrakcji. Były konkursy z nagrodami, pokazy tańca- w klubach Vanilla, Elektrownia i Medyk, a w klubie Bedroom body painting oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Na ul. Piotrkowskiej odbył się zniewalający Fire Show w wykonaniu artystów z grupy EDU-ART. Niezły popis w Stereo Crogs dała uważana za jedną z najciekawszych młodych grup muzycznych w Polsce- Kumka Olik. W klubie Bedroom największą atrakcją był niezastąpiony duet na klubowej scenie muzycznej -Novika z Mr. LEX. Oboje słyną z niebanalnego stylu, co zaprezentowali na łódzkiej scenie. Nie sposób wymienić wszystkich akcji, które miały miejsce podczas wczorajszej nocy, jedno jest pewne- wszyscy bawili się wyśmienicie.

joomplu:27553

Na łódzkim WOW! bawiło się naprawdę mnóstwo ludzi, studentów, ale nie tylko. Polaków i obcokrajowców, mimo, że impreza zorganizowana była w środku tygodnia. Długie kolejki przed wejściami do klubów świadczyły o dużym zapale imprezowym Łodzian. Zapału nie studził nawet padający na głowy deszcz. Zabawa trwała do białego rana.

Każdy mógł odwiedzić klub, do którego zawsze chciał pójść, a wcześniej nie było takiej możliwości. Studencki budżet nie zawsze pozwala przecież na odwiedzenie jednej nocy tylu miejsc! Dzięki tej jednej opasce na ręce stał otworem świat łódzkich klubów.

Z rozmowy z uczestnikami łódzkich Otrzęsin wniosek nasuwa się jeden- Łódź lubi imprezować! Młodzi ludzie jak najbardziej popierają WOW! Liczą, że za rok będzie jeszcze bardziej ciekawe, że jeszcze więcej klubów przyłączy się do akcji i więcej artystów zawita na łódzką scenę muzyczną.  

Niewątpliwie wczorajsza noc należała do ludzi lubiących dobrą zabawę i oceniona została jak najbardziej do udanych.

Zobacz także:

Desperados The Wildest Night Party w Łodzi (foto+wideo)
Jarmark Wojewódzki 2011: Artful Dodger i inni (foto)
After Summer Festival 2011 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bassforkids
Bass for Kids 2017 w Kiju
madeinpoland
Made In Poland – Sonic Trip & Weekenders
oldskool
Old Skool Festival 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*