Wielki finał Sportowej Olimpiady dla Przedszkoli (foto)

14 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Żwirki odbył się wielki finał Sportowej Olimpiady dla Przedszkoli organizowanej przez nasz ŁKS we współpracy z wymienioną placówką.

Do rywalizacji przystąpiły cztery placówki, które zostały wyłonione w kwietniowych kwalifikacjach. W ośmiu konkurencjach przeprowadzonych przez trenerów oraz młodych zawodników Akademii ŁKS najlepsze okazało się Przedszkole nr 155. Kolejne miejsca zajęły kolejno Przedszkola numer: 185, 23 i 152.

Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze. Najpierw rozgrzewkę przeprowadzili zawodnicy ŁKS: Bartłomiej Kalinkowski oraz Jan Grzesik. Później przyszedł czas na sportowe zadania pomiędzy którymi najmłodsi mogli posilić się słodkimi bułeczkami oraz ugasić pragnienie sokami. Nikt nie opuścił boiska z pustymi rękami ponieważ każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz klubowe gadżety. Dodatkowo w ręce kapitanów drużyn trafiły puchary. Najlepszy zespół dostał też zestaw głośników ufundowanych przez firmę Edifier, a dodatkowo miał okazję zmierzyć się w krótkim meczu ze szkoleniowcami i piłkarzami Akademii ŁKS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *