cnbaW Wielkim Finale 36 edycji ligi koszykówki CNBA zmierzą się Sharksi oraz City Studio Basket Squad. Początek meczu o godzinie 19 w hali KS Społem w Łodzi przy ul. Północnej 36. Wstęp wolny.

Ostatni mecz bieżących rozgrywek będzie niesamowitą walką o każdy punkt. Popularne „Rekiny” są aktualnym wicemistrzem ligi – tym razem ich celem jest tylko i wyłącznie pierwsze miejsce i sięgnięcie po srebrne sygnety. Z kolei dla City Studio jest to powrót do walki o prymat w Superlidze – ostatni raz zdobywali mistrzostwo w 33. edycji.

Najlepszymi zawodnikami oby drużyn są gracze podkoszowi, którzy jednocześnie grożą rzutem z półdystansu i dystansu. Łukasz Sil (City Studio) notuje w tym sezonie średnio 17,3 pkt oraz 15,8 zb w każdym meczu. Wśród przeciwników najskuteczniej grającym jest Piotr Wyrzykowski, który notuje prawie double – double w postaci 10,1 pkt orax 9,88 zb. Na obwodzie dojdzie do pojedynku niesamowicie szybkich w ataku i dobrze pracujących na nogach w obronie: Roberta Kowalskiego oraz Roberta Defecińskiego. Potrafią przejąć oni mecz i w zależności od sytuacji skutecznie wejść pod kosz lub też otworzyć partnerom drogę do kosza dokładnym podaniem.

Podczas finału zaplanowano kilka atrakcji:
– finał Konkursu Rzutowego o sztabkę złota
– losowanie drobnych upominków wśród publiczności
– występ artystyczny
– i więcej

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
M-Styl_final.jpg_
Finał CNBA: M-Styl – Basquet Squad 53:45
cnbagwiazdy
Mecz Gwiazd CNBA (foto)
HO8C7224
Multibond mistrzem 34 edycji CNBA (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*