Wielka Szama pod Atlas Areną

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni zarezerwować sobie w kalendarzu drugi weekend maja. W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot food trucków w Łódzkim: Wielka Szama w Łodzi.

Wielka Szama to druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Polski i gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Wielka Szama będzie naprawdę wielka – w imprezie weźmie udział blisko 50 food trucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą przy Atlas Arenie 11 i 12 maja.

Odwiedzający festiwal będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki. Na Wielkiej Szamie na pewno nie zabraknie klasyki street foodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy idealnie wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają również takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Wielka Szama to nie tylko wielki wybór dobrego jedzenia. To również doskonała okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu z rodziną i bliskimi. Dla odwiedzających festiwal przygotowaliśmy moc atrakcji. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych lub zmierzyć siły w grach terenowych. A ci, którzy po jedzeniu jedyne o czym marzą to błogi relaks – znajdą go przy muzyce w strefie chill-outu. Najmłodsi uczestnicy będą w tym czasie bawić się w specjalnej strefie gier i zabaw z animatorem. A to nie wszystko! Niedługo zdradzimy więcej.

Zapraszamy na Wielką Szamę 11-12 maja. Zlot food trucków potrwa od godz. 12 do 21 w sobotę i od 12 do 20 w niedzielę. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *