Nie daj się jesiennej chandrze! U nas wakacyjny klimat trwa w najlepsze. Spędź smakowity weekend na Wielkiej Szamie na Arenie w Łodzi. Już 12 i 13 października szykuje się porządna wyżerka, czyli największy zlot food trucków w Łodzi. Spotykamy się przy Atlas Arenie.

Jesień ponoć nie należy do ulubionych pór roku. Wobec czego wychodzimy Wam naprzeciw. Mieszkańcy Łodzi będą mieli okazję przywołać wspomnienia z lata, wakacyjnych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące. 

12 i 13 października Atlas Arena zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Wielka Szama to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Nie zabraknie pokazów i występów ulicznych artystów. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie w Łodzi. Czekamy na Was 12 i 13 października. W sobotę od godziny 12 do 21 , a w niedzielę od 12 do 20 . Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/2195098217454933

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was 3 bony żywnościowe do wykorzystania w dowolnym foodtrucku. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Wielka Szama”, w treści maila napiszecie, które ze streedfood’owych posiłków lubicie najbardziej, podacie swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi Wielkiej Szamy na Arenie – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 10października o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od milen… wozni… material…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko danych organizatorowi Wielkiej Szamy na Arenie wyłącznie w celu organizacji konkursu. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kossowska3
Beata Kossowska w New Yorku (zakończny)
2013-11_thor_406
ENEMEF: Noc Thora 3D (zakończony)
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*