IMG_0015W październiku tradycyjnie w Łodzi pojawiają się nowi studenci z innych miast, a także miasteczek i wsi. Z tej okazji 10 i 11 października zorganizowano Wielką Fuksówkę na Piotrkowskiej, która za zadanie miała pokazać to, co w naszym mieście najfajniejsze.

Rozpoczęło się od przemarszu z Placu Wolności do Pasażu Schillera. W trakcie parady można było sobie m.in. zrobić zdjęcie przy Ławeczce Tuwima, a także zdobyć nagrody. Potem nastał czas na występy łódzkich kapel (Drop Pants, Konkubent i Cute Mess), a na zakończenie pierwszego dnia impreza w Lordi’s. W sobotę na woonefire przy 6. sierpnia rozpoczęło się wspólne zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

/fot. Marcin Jurkiewicz www.magaiakadrow.com.pl oraz MB

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
3tuwim
Lunapark od nowa – wybierz jaki
SDC12696
Pochód na Lumumbowie – Juwenalia UŁ (foto)
Kultura odporna
3 komentarze
 • AsiaPolaczek
  12 października 2014 at 19:58

  Wieczorem na koncertach i w klubie Lordis było bardzo dużo studentów. Koncentrujecie się na tej paradzie zamiast na wszystkim. Jak byłam na I roku to studenci mieli fantazję, a teraz siedzieliby przed komputerami.

 • Zuza
  11 października 2014 at 12:08

  ja dotarłam na koncerty po ćwiczeniach i było sporo studentów. świetny był ten ostatni zespół! a w Lordis była super impreza może na pochód mało kto poszedł, ale fuksówa ożyła później.

 • Rad
  11 października 2014 at 10:11

  Jedno pytania – ile studentow bylo na pochodzi i czemu nawolywali gimnazjalistow aby maszerowali bo nikt nie przyszedl ? 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*