Wieczór stand-up comedy w Antrakcie

standup24 sierpnia o godz. 20 w klubie Antrakt mieszczącym się tuż obok Teatru Nowego rozpocznie się pierwszy wieczór stand-up comedy. Bilety wstępu wynoszą 10/15 zł.

  
Podczas tej nocy na deskach klubu wystąpią:

Elżbieta Wycech oraz Sylwia Wróblewska – stand-up’owe babki z Warszawy, które stworzyły stand-up’ową scenę w Piwnicy Ubu (dawniej: Piwnicy Mariana). Okrzyknięte na łamach Gazety Wyborczej przez stołecznego krytyka teatralnego Romana Pawłowskiego objawieniem na scenie

Bartłomiej Przybysz – młody i niepokorny komik z Garwolina, którego występy są tyleż śmieszne, co kontrowersyjne. Nie cofnie się przed niczym, co jest śmieszne, zaskakujące i absurdalne.

Ela, Sylwia oraz Bartek mają na swoim koncie występ na festiwalu młodego stand-up’u: „Na ostro bez kagańca” realizowanym dla HBO Comedy. Ponadto Sylwia oraz Ela wystąpiły pod koniec czerwca w programie „Stand-up Open Pool” realizowanym dla stacji Comedy Central.

Możliwość rezerwacji biletów on-line na stronie klubu www.antraktclub.pl lub w klubowym barze. Wejście od godziny 19, start o 20.

 
Zobacz także:

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *