Widzew wdraża sprzedaż licencji

licencjeKS Widzew Łódź SA wdraża sprzedaż licencji na wytwarzanie, dystrybucję i sprzedaż oryginalnych produktów klubowych. Na tej podstawie firmy, które nawiążą współpracę z Widzewem, będą mogły produkować i sprzedawać licencjonowane produkty z herbem klubu.

   
Równolegle klub zaprasza do współpracy punkty sprzedaży detalicznej oferujące oficjalne pamiątki Widzewa. Stoiska z klubowymi gadżetami mają powstawać na terenie sklepów lub w pasażach centrów handlowych
 
Pierwszy punkt z oryginalnymi widzewskimi produktami powstał w siedzibie klubu w lutym 2010 r. Kibice mogą tam nabyć odzież z herbem klubu m. in. koszulki, bluzy, czapki, szaliki oraz inne przedmioty, np. kubki, breloki, smycze czy długopisy.

­- Widzew to marka o ogromnym potencjale. Jest to przecież jedna z czterech najbardziej rozpoznawalnych drużyn piłkarskich w Polsce. Wszystko to sprawia, że nasi partnerzy decydując się na wytwarzanie lub sprzedaż produktów klubowych trzymają w ręku gotowy przepis na sukces. Z kolei nasi kibice będą mieć więcej możliwości, by zakupić oryginalne widzewskie produkty i dopingować swoją drużynę w strojach klubowych. Dotychczas punkt sprzedaży mieścił się tylko w klubie, a przecież kibice Widzewa to nie tylko mieszkańcy Łodzi czy dzielnicy Widzew. Dalsze powiększanie asortymentu i rozwój terytorialny sieci sprzedaży oficjalnych produktów są wciąż oczekiwane przez kibiców, co stwarza możliwości rozwoju także dla partnerów zainteresowanych współpracą z naszym klubem – mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes zarządu KS Widzew Łódź SA.

Oprócz prawa do posługiwania się nazwą i herbem klubu, osoby, które przystąpią do współpracy z Widzewem, będą mogły również liczyć m. in. na pomoc i wsparcie przy promowaniu swojej oferty poprzez działania marketingowe prowadzone przez klub. Widzew jednocześnie podejmuje bardzo konsekwentne działania mające na celu wyeliminowanie z rynku nielegalnych gadżetów, w tym działania prawne przeciwko producentom i sprzedawcom nielicencjonowanych produktów.

Kontakt – licencje@widzew.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *