Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (foto)

_MG_3857Za nami pierwsza kolejka nowej III Ligi. W grupie I Widzew Łódź podejmował Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Po zwycięstwie 2:0 łodzianie zostali liderem w swojej grupie.

Już w 11. minucie Widzewiacy byli przed dobrą szansą, jednak Mariusz Zawodziński uderzył w słupek. Chwilę po gospodarze mieli dwie wyśmienite akcje, które… zakończyły się kolejnymi strzałami w słupki. Na szczęście w drugiej połowie łodzianie dość szybko objęli prowadzenie. Strzałem głową bramkarza Świtu pokonał Daniel Mąka. Grający jeszcze nie tak dawno na boiskach ekstraklasy zawodnik jedenaście minut później ponownie strzelił bramkę. W ten sposób Widzew został pierwszym w tym sezonie liderem III ligi grupy I.

joomplu:112547

Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (0:0)

Gole: 49. 60. Daniel Mąka

Widzew Łódź: Michał Choroś – Kamil Tlaga (82. Kamil Bartos), Michał Czaplarski, Norbert Jędrzejczyk, Bartłomiej Gromek, Adrian Budka (87. Patryk Nouri), Przemysław Rodak, Maciej Szewczyk, Mariusz Zawodziński (65. Mateusz Michalski), Daniel Mąka, Piotr Burski (75. Kamil Sabiłło)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Mateusz Prus – Krzysztof Napora, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Przemysław Przysowa, Dawid Jabłoński, Sebastian Olczak, Krystian Pomorski (64. Konrad Perzyna), Adam Radwański, Mychajło Kaznocha (46. Marcin Kozłowski), Patryk Szczepański (79. Piotr Cichocki)

Żółte Bartłomiej Gromek (Widzew) – Radosław Kamiński, Przemysław Przysowa (Świt)