Widzew Łódź – Warta Sieradz 3:0 (foto)

IMG_8022_kopiujDrugi mecz Widzewa prowadzonego przez Franciszka Smudę i drugie zwycięstwo. Bilans bramek 5:0. Tym razem łodzianie zwyciężyli Wartę Sieradz 3:0.

Pierwsza bramka wpadła w 39. minucie, Mąka zagrał do Kwieka, który pokonał Mielcarza. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy karny dla gospodarzy i 2:0. Tym razem strzelcem bramki Mąka. Ostatnia bramka wpadła w 85. minucie, gola strzelił Świderski po podaniu Radwańskiego.

Całe spotkanie można zobaczyć na kanale Widzew TV:

Widzew Łódź – Warta Sieradz 3:0 (1:0)

Gole: 39. Kwiek, 47. Mąka, 85. Świderski

Widzew: Wolański – Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Pigiel – Kazimierowicz, Radwański (86. Ostaszewski) – Michalski, Kwiek (63. Świderski), Mąka (80. Niedziela) – Miller.
Warta: Mielcarz – Kowalski, Mitek (87. Szulc), Klepacz, Bartłoszewski – Płaneta, Sitarz (56. Składowski), Zawodziński, Swędrowski, Kacela (76. Cukiernik) – Kobierski (57. Łabędzki).

Zółte kartki: Sylwestrzak (Widzew) – Klepacz, Mitek (Warta)