prezentacja_widzew_20100803_1431601373W najbliższą sobotę Widzew Łódź rozpocznie zmagania w Ekstraklasie. Już dziś kibice, którzy zakupili wcześniej karnety mogli poznać nowych zawodników oraz sztab szkoleniowy. Oprócz prezentacji pierwszej drużyny, pokazano również nowe stroje, w których Widzew będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

Widzew Łódź zaprezentował również swoją drużynę Młodej Ekstraklasy. Być może, niektórzy z tych młodych piłkarzy w przyszłości zadebiutuje w dorosłej Ekstraklasie.

Na powitanie drużyny w nowym sezonie stawiło się około 2,5 tysiąca wiernych kibiców i za każdym razem głośno dopingowali i oklaskiwali swoich ulubieńców. Najbardziej kibice zapamiętali Prejuce Nokoumla, który dorobił się w szatni ksywki „Prezes”. Kiedy na boisku pojawił się Rafał Grzelak kibice zaśpiewali mu „jesteś u siebie, Rafał jesteś u siebie”. W końcu Grzelak  jest wychowankiem Widzewa i wychowywał się na pobliskim osiedlu „Grembach”.

Trener Kretek z dużą dozą humoru odpowiedział na pytanie spikera o szanse Widzewa w Ekstraklasie. „Piłkarze już wszystko obiecali, wystarczy, że się z tego wywiążą”. Dziś obecni na stadionie mogli poczuć przedsmak atmosfery jaka będzie towarzyszyła meczom Widzewa w rozgrywkach Ekstraklasy.

prezentacja widzew prezentacja widzewprezentacja widzew prezentacja widzew
prezentacja widzew prezentacja widzew prezentacja widzew
prezentacja widzew prezentacja widzew prezentacja widzew
prezentacja widzew

Zobacz także:

Widzew Łódź – prezentacja drużyny 2009/10 (foto+wideo)

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
prezentacja_widzew_20100803_1949768741
Korona Kielce – Widzew Łódź 1:2 (wideo)
lkskszoglowne
ŁKS Łódź – KSZO 1:0 (foto)
Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik 1:1 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*