zespolNowy sezon piłkarski trwa. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Polonią Warszawa na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od czwartku, 4 kwietnia o godz. 20. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 4 kwietnia o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończoony, bilety otrzymały osoby, których nr. tel. rozpoczynają się od 669 35… 696 96….

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Boże ciało w Kinie Helios (zakończony)
laoche
Lao Che w Bedromie (zakończona)
zespol
Karnet na rundę jesienną Widzewa (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*