Widzew Łódź – Motor Lublin 1:1

widzewDość niespodziewanie Widzew zremisował na własnym boisku z Motorem Lublin. Ozdobą pojedynku był gol strzelony przez Dudu.

 

Początek nie zapowiadał tak słabego wyniku. Chociaż gra z obu stron była rwana, to łodzianie mieli więcej szans na zdobycie gola. Na bramkę Dłoniaka strzelali Robak, Panka i Grzelczak. Widzewowi nawet udało się trafić do siatki, ale sędzia bramki nie uznał.

W drugiej połowie po głupim błędzie Łukasza Brozia sędzia Tomasz Wajda przyznał rzut karny dla gości. W ten sposób piłkarze Motoru dość niespodziewanie prowadzili na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Od tego momentu łodzianie rzucili się do ataków. Z rzutu wolnego pięknie wyrównał Dudu, na nic więcej jednak w tym meczu Widzewiaków nie było stać. Można napisać, że gospodarzom zaszkodziła czerwona kartka dla Krystiana Kalinowskiego.

Zmobilizowani gości rozpaczliwie bronili się, a w konsekwencji wywieźli z Łodzi jeden punkt.

Widzew Łódź – Motor Lublin 1:1 (0:0)

Gole: 51. Maciejowski (Motor), 59. Dudu (Widzew)

Widzew Łódź: Mielcarz – Broź (57. Ben Radhia), Szymanek, Bieniuk, Dudu, Ostrowski, Panka, Grzeszczyk (70.  Miloseski), Sernas, Grzelczak (46. Lisowski), Robak

Motor Lublin: Dłoniak – Wojdyga (59.  Falisiewicz), Maciejewski, Żmuda, Kalinowski, Popławski, Syroka, Król (84. Joao Carlos), Niemczyk (43. Adamiec), Hempel – Fundakowski

żółte kartki: Robak, Broź, Lisowski – Kalinowski, Syroka, Król, Popławski, Dłoniak
czerwona kartka: Krystian Kalinowski

(Ze względu na bóle przedporodowe żony naszego etatowego fotoreportera niestety nie umieścimy foto relacji ze spotkania)

Zobacz także:

Widzew Łódź – Dolcan Ząbki 3:0 (foto)

ŁKS Łódź – Widzew Łódź 1:4 (foto)

Prezentacja drużyny Widzewa (foto+wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *