zespolNowy sezon piłkarski w pełni. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Legią Warszawą (na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

 

Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) o godz. 18:00.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w czwartek, 12 kwietnia po godz.20. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 12 kwietnia o godz. 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których nr. tel. rozpoczyna się od 723 93… i 691 77…


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mixtape1
Weekend w New Yorku (zakończony)
Illegal Noise w Wytwórni (zakończony)
Siesta w Drodze: Maria Emilia w Wytwórni (zakończony)
2 komentarze
  • mgmba
    12 kwietnia 2012 at 19:15

    laureaci dostana powiadomienie sms-em

  • Krzysztof
    12 kwietnia 2012 at 18:18

    na jaki email maja przyjsc wyniki, skoro zadnego adresu w smsie nie podawalem?

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*