zespolNowy sezon piłkarski w pełni. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Lechią Gdańsk (na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

 

Spotkanie odbędzie się 28kwietnia (sobota) o godz. 13:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w czwartek, 26 kwietnia po godz.20. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 26 kwietnia o godz. 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończony, bilety na mecz otrzymały osoby, których nr tel rozpoczyna się od 723 93… i 669 35…PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laj14
Letnia Akademia Jazzu (zakończony)
Łąki Łan w Wytwórni (zakończony)
Julia Pietrucha w Filharmonii Łódzkiej (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*