zespolNowy sezon piłkarski trwa. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Lechią Gdańsk na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

Spotkanie odbędzie się 20 maja (poniedziałek) o godz. 18:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od piątku, 17 maja o godz. 21. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 17 maja o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których nr tel rozpoczynają się od 723 93… i 669 35…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
buntmaraton
Nocny Maraton Filmowy w Silver Screenie (zakończony)
jehro
Siesta w drodze: JEHRO (zakończony)
letniascenaa
Letnia Scena: Homuś (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*