zespolNowy sezon piłkarski kończy się. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Koroną Kielce na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia (sobota) o godz. 15:45.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od środy, 28 listopada o godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 28 listopada o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których nr. tel. rozpoczynają się od 516 96… i 609 19..
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Muzyczny Stand Up Czesława Mozila w Woolturze (zakończony)
lasvegas
House i Disco Party w Las Vegas (zakończony)
dni_niemieckie_avatar2
Dni Kultury Niemieckiej w Łodzi (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*