Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (zakończony)

zespol23 października na stadionie Widzewa kolejny szlagierowy pojedynek. Beniaminek Ekstraklasy podejmie lidera, Jagiellonię Białystok. Tego nie można przegapić.

Mamy dla Was jedno z trzech pojedynczych zaproszeń na to spotkanie. Bilety dotyczą sektoru B2.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią  która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl . W tytule wpiszecie „Konkurs Widzew”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego warto  iść na spotkanie Widzewa z Jagiellonią oraz swoje imię i nazwisko, KIK (o ile posiadacie, jeśli nie poinformujcie nasz o tym) oraz PESEL. Uwaga! Tylko pełne zgłoszenia będziemy brać pod uwagę.

Zabawę zakończymy we czwartek, 21 października o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź 
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD GAJOSIK… , PIOTR.RZ… I MAJECZK…

Bilety można kupować na stronie http://widzew.pl/pl/bilety/ oraz na stoisku w sali VIP w siedzibie Klubu przy al. Piłsudskiego 138 (wejście od ul. Tunelowej) w godzinach 10-19 w dni robocze i od 10 w sobotę.

{jumi [media/reklama.htm]}
Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *