zespolNowy sezon piłkarski w pełni. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z Górnikiem Zabrze  (na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

 

Spotkanie odbędzie się 24 września (poniedziałek) o godz. 18:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od soboty, 22 września o godz.20. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w sobotę o 22 września o 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończonyPODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ladiesnight
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
PLAKAT_-_SLUB
Ślub w Teatrze Studyjnym (zakończony)
Bodo w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*