Widzew Łódź – GKS Bełchatów (zakończony)

zespolNowy sezon piłkarski rozpoczął się.. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć bilet na mecz Widzewa z GKS Bełchatów (na sektor B2 – sektor kibiców Widzewa). Będzie to kolejna okazja w tym sezonie, na obejrzenie łodzian w akcji.

 

Spotkanie odbędzie się 11 marca (niedziela) o godz. 14:30.  Będzie to niezwykła gratka dla fanów piłki nożnej. Do rozdania mamy 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.widzew pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w piątek, 9 marca po godz.19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 9 marca o godz. 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których nr tel. rozpoczynają się od 723 93… i 669 35…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *