Widzew – Lech – bilety (zakończony)

zespol7 sierpnia na stadionie Widzewa szlagierowy pojedynek. Beniaminek Ekstraklasy podejmie Mistrza Polski, zespół Lecha Poznań.

Mamy dla Was jedno z trzech pojedynczych zaproszeń na to spotkanie. Bilety dotyczą sektoru B2.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl . W tytule wpiszecie „Konkurs Widzew”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego warto  iść na spotkanie Widzewa z Lechem oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 4 sierpnia o godz. 15. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź 
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD „seba2310…”, „pa1910…” i „jawor….”. LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI O NAGRODZIE.
{jumi [media/reklama.htm]}

Jeden komentarz do “Widzew – Lech – bilety (zakończony)

  • 4 sierpnia 2010 o 06:03
    Bezpośredni odnośnik

    W niecodziennej dla nas roli beniaminka zmierzymy się z mistrzem, a że oczekiwania wobec Widzewa są jak zawsze duże, zainteresowanie meczem jest wielkie. Emocje potęgują się codziennie, aby wreszcie w dniu meczu dać spełnienie poprzez widowisko na ukochanym stadionie zatopionym w fanatycznej czerwieni. Będzie pięknie.
    Michał Rej

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *