Światło, którym oddychasz- iluminacja przestrzeni zielonej

iluminacjaFundacja „Lux Pro Monumentis”, organizator Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival., zaprasza na pierwsze z cyklu trzech otwartych warsztatów na temat proekologicznej iluminacji przestrzeni miejskiej.

W ramach projektu „Światło, którym oddychasz” odbędą się trzy dwudniowe spotkania warsztatowe, każde z nich poświęcone innej kategorii przestrzeni objętej iluminacją: architekturze, terenom zielonym oraz miejskim placom i pasażom. Każde ze spotkań zwieńczy pokaz iluminacji zrealizowany według stworzonych przez uczestników warsztatów projektów. Wszystkie z nich zostaną ponownie zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Light.Move.Festival.

Pierwsze warsztaty poświęcone iluminacji przestrzeni zielonej odbędą się już 24 sierpnia. Szczegóły i zapisy na stronie: http://lmf2016.lmf.com.pl/swiatlo-ktorym-oddychasz-2017/

Uruchomienie iluminacji będących wynikiem pierwszych warsztatów odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 21:00. Warsztaty organizowane są przez Fundację Lux Pro Monumentis we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *