wilb2Po prawie rocznej przerwie od Where Is Luca Brasi #1 organizatorzy pragną zaprosić fanów na kolejną edycję – tym razem muzycznie skierowaną w stronę klasycznego hardcore/punk. 5 kwietnia w Klubie Dom na Off Piotrkowskiej będzie można usłyszeć trzy zespoły rodzimej sceny hardcore/punk.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki. W temacie maila wpiszecie „Schizma”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w czwartek (4 kwietnia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od michal_kwi… i m_pol…

Schizma – weterani sceny hardcore Polsce. Osobom wtajemniczonym nie trzeba ich przedstawiać. Pozostali z pewnością powinni nadrobić zaległości. Zespół rozpoczął promocję swojego najnowszego materiału zatytułowanego „Dla Was”, którym zapragnęli powrócić do czasów grania klasycznego w ich repertuarze„Pod Naciskiem”.
http:// www.facebook.com/schizma

10 FOLD – hardcore’owi buntowinicy z Poznania promować będą swój najnowszy krążek – „Not Like You”.
http:// www.facebook.com/10Foldhc

You Are Wrong – lokalna ekipa power-violence, która pokaże że ten ciekawy gatunek wywodzący się z hardcore/punk wciąż żyje i ma się bardzo dobrze.
http:// www.facebook.com/youarewronglitzmannstadt

5 kwietnia 2013
Start: 20:00
Wjazd: 15 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
alkomat2
Alkomat w New Yorku (zakończony)
lsdoncia
LSD on CIA w Domu Literatury (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*