Wesprzyj wydanie DVD z „Niżyńskim”

nizynskiKolacja z Kamilem Maćkowiakiem, płyta DVD z dedykacją lub zaproszenie na premierę płyty to nagrody czekające na Widzów, którzy wesprą projekt realizacji DVD ze spektaklu „Niżyński”.

Informacje od organizatorów: ” Drogi Widzu, dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami w minionym sezonie teatralnym. Za wspólnie przeżywane emocje, niezapomniane chwile wzruszeń i uśmiechu. Był to dla nas szczególny czas, gdyż po 13 latach żegnaliśmy się ze spektaklem „Niżyński”. Za nami prawie 300 spektakli, 300 nadkompletów publiczności, 300 owacji na stojąco. Dziękujemy. Mimo wielu pożegnań, musi przyjść czas na to ostateczne…

Marzymy jednak o tym, aby „Niżyński” z nami został. Profesjonalna adaptacja telewizyjna spektaklu to koszt 30 000 zł. Za tę sumę możemy zrealizować marzenie o tym, aby „Niżyński” był nieśmiertelny. Niestety fundacja nie dysponuje takimi środkami. Dlatego prosimy Was o pomoc i obiecujemy dać w zamian to, co chyba potrafimy najlepiej – emocje. Tym razem w formie DVD. Nie zastanawiajcie się ile dać, czy jest sens wpłacić kilka złotych. Każda kwota, przemnożona przez dużą liczbę osób, urośnie do większej sumy. Sprawcie proszę, by „Niżyński” stał się nieśmiertelny. 10 sierpnia to ostatni termin, w którym możemy zrealizować nagranie. Jeśli już wsparliście ten cel lub z różnych względów nie możecie teraz pomóc, podajcie tę wiadomość dalej. Udostępnijcie informację o zbiórce na Facebooku. Śledźcie nasz profil, żeby być na bieżąco. Jeśli widzieliście spektakl w teatrze, powiedzcie znajomym, że warto uwiecznić to, czego doświadczyliście wtedy we własnej duszy. Dziękujemy”.

Więcej informacji tutaj: https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1471,pozwol-nizynskiemu-byc-niesmiertelnym 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *