Zaproszenie.jpgATo już w tym tygodniu, dokładnie w piątek 22 września o godz 18.30 w „Sukcesji” odbędzie się wernisaż wystawy „Sanniki. Na strunach historii”, która spotkała się z uznaniem widzów w siedzibie partnera przedsięwzięcia – sannickim pałacu. Teraz będzie miała swój łódzki debiut.

I tu warto wspomnieć o niezwykłym miejscu i niecodziennej oprawie ekspozycji. Łódzkim partnerem naszego przedsięwzięcia jest bowiem centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja (al. Politechniki 1), które udostępniło nam miejsce na wystawę i to w pełnym jej wymiarze. Miejsce tym bardziej atrakcyjne, że wernisaż wystawy zainauguruje niejako obchody drugich urodzin Sukcesji. A że centrum przygotowało wiele urodzinowych imprez, gości – a więc i widzów wystawy – zabraknąć nie powinno.

Niecodzienną oprawę muzyczną wernisażu zawdzięczamy kolejnemu partnerowi wystawy – Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, której uczniowie uświetnią wernisaż swoim występem. Partnerem wystawy jest też Fundacja Artyści dla Olinka (dziękujemy za pomoc!), patroni medialni to Radio Łódź i Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lekler
Tymoteusz Lekler w Galerii Re:Medium
Z_serii_Laniakea_carton_collage_130_x_97_cm_fot._Archiwu
Laniakea w Galerii Re:Medium
Katecheza_po_lodzku
Katecheza po łódzku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*