kaliski_i_noc_2Wenecki kwadrans w Łodzi? W karnawale z Teatrem Wielkim wszystko jest możliwe! Tym bardziej tuż przed premierą operetki „Noc w Wenecji”.Po tanecznych eventach w Manufakturze, artyści łódzkiej opery znów przygotowali karnawałową niespodziankę. Co dokładnie? Sprawdźcie sami!  Spotkajmy się w piątek 22 stycznia, ok. godz. 16.30, na dworcu Łódź Kaliska.

Przekonacie się, że oczekiwanie na podróż może być przyjemne. Będzie śpiewająco! Usłyszymy Aleksandrę Borkiewicz, Patrycję Krzeszowską, Łukasza Motkowicza oraz Łukasza Załęskiego. Pamiętamy też o pasażerach MPK i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

W godz. 15.30-16.30 w tramwajach linii nr 8 i 10 spotkacie Przyjaciół Teatru Wielkiego, którzy w karnawałowych maskach będą rozdawać teatralny gadżet związany ze zbliżającą się premierą „Nocy w Wenecji”.

Przyjaciele Teatru Wielkiego w Łodzi pojawią się również w pociągach ŁKA. Wypatrujcie ich w przedziałach pociągów relacji Łódź Kaliska – Pabianice (pociąg z Łodzi o godz. 15.40, a także powrotny z Pabianic o godz. 16.04) oraz Łódź Kaliska – Zgierz (pociąg z Łodzi o godz. 16.15, a także powrotny ze Zgierza o godz.16.45). Współorganizatorem wydarzenia jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna, wraz z którą zapraszamy do udziału w akcji „Ferie z ŁKA i TWŁ”.

Pasażerowie ŁKA po okazaniu biletu kolejowego będą mogli kupić 2 bilety na spektakle grane w okresie ferii zimowych – „Aida” (19, 21 lutego), „Traviata” (24 lutego), „Ziemia obiecana” (26, 28 lutego) – z 20-procentową zniżką! Szczegóły na https://lka.lodzkie.pl/aktualnosci/ oraz na www.operalodz.com

Partnerem wspierającym wydarzenie jest MPK Łódź, organizator akcji „Taniej z MIGAWKĄ”. Przypominamy, że posiadacze „migawki” mają możliwość zakupu 2 biletów normalnych w cenie biletów ulgowych na wybrane przedstawienia Teatru Wielkiego w Łodzi. Oferta nie dotyczy premier, pokazów specjalnych i imprez gościnnych. Szczegóły na http://www.migawka.lodz.pl/ oraz na http://www.operalodz.com/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Obchody 114. rocznicy Rewolucji 1905 roku w Łodzi
yoyo2011gac1
X Mistrzostwa Polski w YoYo w Łodzi
Startuje X Festiwal FOLKOWE INSPIRACJE

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*