Weekend w New Yorku (zakończony)

Bandaz2W piątek, 22 września o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Fabrykanci, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 21 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

22.09.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu FABRYKANCI
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

FABRYKANCI powstali w 2009 roku z inicjatywy dwóch kumpli: gitarzysty – Kuby i wokalisty – Roberta. Początkowo formacja miała być grupą dwóch gitarzystów i wokalisty, ale po wielu zabawnych przejściach związanych ze składem rozrosła się w pięcioosobową formację. Najpierw do zespołu dołączył klawiszowiec Łukasz, następnie perkusista Jarek, a na końcu basista Adam. Zespół gra covery różnych zespołów, ale głównym nurtem, w którym czują się najlepiej jest muzyka rockowa i rock’n’roll od lat 60tych do 90tych. Moc i energia, z jaką grają gwarantują dobrą zabawę każdemu, kto będzie chciał ich posłuchać i dobrze się bawić.

23. 09.2017 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu  BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

BANDAŻ ELASTYCZNY
Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *