Weekend w New Yorku (zakończony)

velocity2W piątek, 16 lutego o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w treści mailapodacie swoje imię i nazwisko, a także nazwę zespołu, na koncert którego chcecie się wybrać. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 7 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

16. 02. 2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu VELOCITY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów.

17. 02.2018  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *