Weekend w New Yorku (zakończony)

halfageW piątek, 9 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Half Age, a dzień później wystąpią Latające Talerze. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 8 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

9.06.2017 (piątek)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu HALF AGE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Half Age wykonuje utwory muzyczne formacji Deep Purple, Rainbow, Whitesnake.

Gramy w składzie:
Kurasiński Dariusz – perkusista
Kurasiński Andrzej – klawiszowiec
Spaczyński Oskar – gitarzysta
Spaczyński Roman – basista
Bartoszek Andrzej – wokalista

10.06.2017 (sobota) 
Start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *