detox45 czerwca w klubie New York wystąpi Tipsy Drivers, a dzień później formacje Detox. Mamy dla was 5 vis dwuosobowych na weekend, czyli na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety/visy. Zabawę zakończymy 4 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

05.06.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołuTIPSY DRIVERS W NEW YORK
Visa 10 zł (Visa do nabycia w dniu koncertu)

06.06.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu DETOX W NEW YORK
Visa 10 zł (Visa do nabycia w dniu koncertu)

TIPSY DRIVERS śmiało zaliczyć można do weteranów polskiej sceny bluesowej. Zespół istnieje od listopada 1994 r. Mają za sobą wiele koncertów na terenie całego kraju jak również poza granicami Polski. Wielokrotnie nagradzani i doceniani przez publiczność i krytyków muzycznych za pasję i feeling z jaką grają. W ich muzyce znajdziemy elementy bluesa chicagowskiego, kalifornijskiego jak również własne kompozycje bardzo ciepło przyjmowane na koncertach. Inspiracją Tipsy Drivers są m.in. tak sławni wykonawcy bluesa jak: Junior Wells, Buddy Guy, Carrey Bell, Muddy Waters, Little Walter Jacobs, Otis Rush i wielu innych.
Są laureatami m.in. takich przeglądów i festiwali jak:

– „Rawa Blues 2000 i 2001” w Katowicach (Duża Scena)
– „Blues na Kujawach 2000” w Brześciu Kujawskim
– „Zaczarowany Świat Harmonijki’2000”(Jacek Urlik II nagroda)
– „Rawa Blues ’99” w Katowicach (laureat festiwalu-nagroda publiczności)
– „Rawa Blues ’97” w Katowicach (wyróżnienie)
– „Blues nad Bobrem ’97” w Bolesławcu
– „Blues-reggae-folk Ananke ’97” w Żurominie i wielu innych…

Według ankiety przeprowadzonej wśród miłośników bluesa zorganizowanej przez Andrzeja Matysika i Radio Katowice oraz czytelników „Twojego Bluesa” zostali uznani za Odkrycie Roku 1999 oraz zajęli drugą pozycję w kategorii Zespół Roku 2001.

Jacek Urlik – harmonijka, wokal
Kacper Walczak – gitara elektryczna
Janusz Lesień – gitara basowa
Mariusz Kędzierski – perkusja

DETOX

Założony w 1996 roku w Krakowie zespół DETOX początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konkursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon – RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu:
Tomasz Krawczyk – wokal, gitara
Jakub Mrajca – gitara
Bartłomiej Krawczyk – bas
Grzegorz Krawczyk – perkusja, instrumenty perkusyjne

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hobbit_406
ENEMEF: Noc Hobbita (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Chce się żyć w Kinie Helios (zakończony)
Mela Koteluk w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*