graysmoke2W piątek, 1 kwietnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Gray Smoke, a dzień później wystąpią Latające Talerze. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na występie obu zespołów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 31 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dominika.ab… katarzyna.m…

01. 04.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu GRAY SMOKE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

GRAY SMOKE – Repertuar grupy oparty jest przede wszystkim na wykonywaniu coverów irlandzkiej ikony hard rocka z przełomu lat 70.-80. Thin Lizzy. Skład zespołu: Michał Szymański – wokal, Roman Spaczyński – gitara, Oskar Spaczyński – gitara, Bogdan Spaczyński – gitara basowa, Marcin Gojawiczyński – perkusja.

02. 04.2016 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł

LATAJĄCE TALERZE – Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Gska_fotos_may_2
Walentynkowy konkurs Teatru Studyjnego (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Siesta w Drodze: Maria Emilia w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*