Weekend w New Yorku (zakończony)

billiejean1W piątek, 4 sierpni o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Billie Jean, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 3 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

04.08.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu BILLIE JEAN
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu, zespół Billy Jean złożonego z rewelacyjnych i profesjonalnych muzyków, oraz charyzmatycznej wokalistki, obdarzonej zmysłowym „czarnym” wokalem.

Muzyka, którą wykonuje zespół to mieszanka energetycznego bluesa, funky jazzu oraz muzyki rozrywkowej w nowych autorskich aranżacjach. Zespół daje koncerty w klubach, w plenerach, umili także Państwa eventy, uroczystości i wesela. Muzycy do każdej propozycji podchodzą profesjonalnie, dbając o jakość i poziom wykonania.

05.08.2017 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu BANDAŻ ELASTYCZNY
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *